Nezameniteľný štýl sklenených dverí

Sú to práve dvere, ktoré si všímame ako prvé, dvere sú tým prvkom ktorý jednotlivé miestnosti spája a ich koncept môžu buď výrazne rušiť alebo naopak, výnimočne dotvoriť. Jednoznačnou voľbou v prípade, ak nechcete priestorom ubrať na štýle ale pozdvihnúť ho na vyššiu úroveň sú dvere sklenené, ktoré akýkoľvek druh miestností oživia až s noblesou. Tmavé a ťažké dvere miestnosť už na prvý pohľad uzatvoria a sčasti ju urobia tmavšou, no dvere vyrobené zo skla ju nádherne presvetlia a opticky urobia väčšou, svetlo sa vďaka skleneným dverám môže voľne šíriť po celej miestnosti a tým akýkoľvek druh priestoru vnímame pozitívnejšie. Sklenené dvere sú ideálnou voľbou nielen v kancelárskych a obchodných priestoroch, ale aj v tých súkromných – okrem elegantného vzhľadu Vám nádherne presvetlia celý Váš domov a dodajú nezameniteľný štýl.

sklenené dvere

Spoločnosť LM – MONT s.r.o. vyrába sklenené dvere presne na mieru podľa Vašich požiadaviek do akýchkoľvek priestorov. Na ich výrobu používame kalené bezpečnostné sklo alebo kaleno – lepené buď v čírom alebo pieskovanom dizajne hrúbky 8 mm, ktorý si zvolíte podľa toho aký typ sa Vám do miestnosti hodí viac. Dvere zo skla si môžete sami prispôsobiť na mieru, je možné na nich vyhotoviť individuálne vzory podľa Vašich požiadaviek alebo motívy vytvorené pieskovaním, priamou potlačou na sklo alebo nalepením grafickej fólie. Dvere sú navyše doplnené o Vami zvolené nádherné lesklé kovanie, ktorý ich nádherný čistý a jednoduchý dizajn ešte viac zvýrazňujú.

moderná architektúra

V prípade že máte záujem o takéto moderné a dizajnové dvere, neváhajte nás kontaktovať, na základe Vašich požiadaviek Vám vypracujeme cenovú ponuku. Najideálnejšie je prekonzultovať montáž takýchto sklenených dverí ešte pred začiatkom stavebných prác v priestoroch kde ich požadujete, aby sme sa mohli vyhnúť prípadným možným ťažkostiam pri ich samotnej montáži.