Rubriky
Dom a byt

S kúpou mobilného domu získate voľné priestory

Ak sa v dnešnej dobe zaujímate o články a rozhovory na tému bývanie alebo architektúra, stále častejšie sa stretnete aj so zaujímavými článkami o mobilných domoch. V Amerike je pritom táto forma (celoročného alebo sezónneho) bývania známa a funkčne využívaná už od minulého storočia a nejde tam o žiadnu novinku. Hoci ako odznelo, aj v Európe sme už s týmto alternatívnym a lacným bývaním oboznamovaní čoraz viac a mobilné domy sú reálnou ponukou aj pre Česko či Slovensko. A navyše existuje veľa kreatívnych riešení, k čomu sa dá takýto mobilný dom z ponuky plnohodnotne využiť.

Domček, tráva

Nemusia totiž slúžiť napríklad len ako dovolenkové sídlo na odpočinok, ale v ponuke sa dajú nájsť aj domy s vybavením, ktoré ich predurčuje na spoľahlivé celoročné bývanie. Môžu byť teda lacnejšou a ekologickejšou alternatívou k drahým rodinným domom. Aj ponuka mobilných domov je rozdelené na niekoľko cenových relácií, hoci aj domy s najlepším vybavením vyjdú lacnejšie než kúpa bežného domu- a nemusíte si na to vybavovať hypotéku. Ale samozrejme potom sú tu aj iné možnosti z nižšej cenovej kategórie a s vybavením prispôsobeným na sezónne bývanie (teda napríklad ako chatka).

Dôležité v stručnosti je, že s kúpou mobilného domu získate voľné priestory k vašim potrebám. A je len na vás, aké tie potreby sú- podľa čoho by ste potom mali vybrať mobilný dom vo vhodnej cenovej relácii a s vhodným vybavením. Mali by ste mať teda vopred približnú predstavu, ako a k čomu ho plánujete využívať a či v ňom plánujete bývať sezónne alebo celoročne.

Podpis zmluvy o bývaní

  • Mobilný dom je už skonštruovaný, nie je potrebné ho stavať alebo rekonštruovať. Je mobilný- dá sa ľahko previesť na dohodnuté miesto.

Dajme si ale niekoľko tipov, k čomu by sa dal využiť- dá sa použiť tiež ako rekreačné miesto (ak si ho dáte priviesť blízko prírody), môže slúžiť aj ako home office pracovisko alebo ako priestor na podnikanie.

Rubriky
Dom a byt

Vaša firma či dom podľa vás!

Ste si istí tým, aký typ domácnosti by sa najviac hodil rovnako ako aj k vášmu typu osobnosti, tak ako vášmu individuálnemu štýlu a k tomu, ako ste si vašu domácnosť vždy predstavovali, aby bola zariadená, a aby bola dokonalá a presne taká, ktorá je akoby vystrihnutá z vašich snov a dokonalých predstav? Viete o tom, že práve teraz to vôbec nemusí byť také náročné, ako si možno myslíte, ale práve naopak, zariaďovať vašu vlastnú domácnosť môže byť veľmi jednoduché a preto si môžete aj vy zariadiť presne takú domácnosť, podľa vašich snov po akej ste vždy snívali a túžili a to navyše veľmi jednoduchým spôsobom a to jednoduchým výberom toho ideálneho architektonického projektu pre vaše vlastné potreby a pre vaše najväčšie potešenie? Ak ste sa aj vy rozhodli raz a navždy zmeniť váš život k lepšiemu a to takým spôsobom, že sa presťahujete do vášho vlastného vysnívaného domu, vyberte si práve teraz niektorý z našich projektov a bývajte už onedlho!

home-house-exterior-design-showing-tropical-pool-villa-with-sun-bed_41487-564

Ponúkame vám tie najkrajšie najpraktickejší a rovnako tak aj najfunkčnejšie projekty, ktoré sa hodia na akejkoľvek príležitosti a preto či už máte záujem o výber niektorého projektu z našej galérie alebo by ste radi navrhli nový a nevídaný, taký ktorý bude najviac vyhovovať vám a vašim potrebám, neváhajte nás kontaktovať a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie práve pre vás!

image-engineering-objects-workplace-top-view-construction-concept-engineering-tools-vintage-tone-retro-filter-effect-soft-focus-selective-focus_1418-471

Ak sa už ani vy neviete dočkať vášho vlastného života vo vašej vlastnej domácnosti, spravte aj vy ten najdôležitejší prvý krok a to ten, že si vyberiete najvhodnejší projekt, ktorý sa bude najviac hodí k vám rovnako, ako je vášmu štýlu života. U nás môžete mať skutočne istotu, že všetko bude vedieť na presne tak, ako má, pretože zverujete svoj projekt domu do rúk naozajstným profesionálom, ktorí vedia, čo robia a tanec oblasti sa pohybujú naozaj veľmi dlhom! Slovenský architekt vám splní všetky vaše sny o perfektnom dome alebo o firme!