Rubriky
Krása

Extrémne obézni ľudia

Krása je niečo, čo sa nedá jednoznačne určiť. V minulej dobe ma zaujali príbehy z extrémnych premien, ktoré momentálne vysielajú na televízii markízy pod vedením Maroša Molnára. Je to niečo neuveriteľné, čo dokáže za jeden rok – 365 dní s daným človekom. Nedá sa to ani vysloviť ako veľmi je to obdivuhodné a perfektné. Fakt ten človek potrebuje mať neuveriteľnú silu a odhodlanie.tuční ľudia zozadu.jpg

Sú krásni alebo nie?

A práve o týchto ľuďoch by som sa rada vyjadrila. Nie je to tým, že nie sú samy o sebe krásni, ale samy seba ohrozujú na vlastnom živote. Lebo extrémna alebo nadmerná obezita je jednoznačne v prvom rade zdravotný problém a až potom estetický problém. Každý človek, čo má nadváhu si to dostatočne uvedomuje, ale najčastejšie nemá dostatok síl na to, aby s tým niečo spravil. Je to nad jeho sily. Každý deň si povie, že už zajtra sa to zlepší alebo pozajtra začne. Od pondelka, od ďalšieho mesiaca alebo podobne.. je to začarovaný kruh, ktorý ukončí buď náhle zobudenie alebo sa to bude neustále nabaľovať a priam nikdy neskončí. Až človek skončí nadobro.váha jablko meter.jpg

 Boli obézni ľudia aj v minulosti?

Nepamätám si, že by sa v dejinách ľudstva spomínalo niečo také, že boli obézni ľudia alebo ľudia, ktorí trpeli veľkou váhou. Alebo nepoznám dostatočne dejiny? To by už ale bola dobrá otázka skôr pre druhých ľudí, nie priamo pre mňa. V dejinách sa moc nevyznám a nie je to rovno moja silná stránka.
Ľudia, ktorí sú celý život chudí, si niečo také ani nevedia predstaviť. Je to pre nich nepochopiteľné ako pre nás je nepochopiteľné to, že oni sa najedia pokojne všetko, čo len chcú a nepriberú ani gram. A my máme pocit, že priberáme aj zo vzduchu alebo z vody. Ale to neznamená, že ľudia, ktorí sú trochu pri tele sú škaredí. Každý sme krásni, záleží len na uhle pohľadu a predsa sme každý na obraz boží. JDobrá myšlienka aj keď neveríte .. Má to niečo do seba.

Rubriky
Krása

Na ples s perfektnou manikúrou

Plesová sezóna je čas, kedy chce byť každá žena stredobodom pozornosti. Napriek všetkému, čo sa deje okolo vás, aké máte problémy či aké stresové situácie práve e prežívate, je ples čas, kedy môžete všetko hodiť za hlavu a tváriť sa, že sa nič vlastne nestalo. Že si to jednoducho poriadne užijete a budete šťastná, že sa môžete takto odpútať od všetkého, čo vás ťaží. Napriek tomu, že sa takto vyhnete stresom v práci alebo zo vzťahov, pretože to všetko odložíte nabok, neznamená to, že ples vás bude stresovať menej. Teraz predsa musíte myslieť na to, ako budete na plese vyzerať. A veríme, že chcete určite zažiariť.

umělé nehty

Ples je jednoznačne príležitosť k tomu, aby ste zažiarili. Aby ste jednoducho vyzerali výborne a aby ste sa výborne aj cítili. Ak sa rozhodnete, že si toto všetko zabezpečíte samy, musíte myslieť na to, že to potrebujete mať celé naozaj veľmi dobre premyslené. Len premyslený plán z vás urobí hviezdu. A keď budete mať všetko naplánované, určite na nič nezabudnete. Každá žena vie, že šaty sú kľúčové, ale okrem toho je tu aj milión iných vecí, ktoré musíte riešiť a týkajú sa vašej vizáže. Ženy sú z toho neskôr skutočne vystresované a to vedie k tvorbe vyrážok.

nehty umělé

A vyrážky sú určite niečím, čo niekoľko dní pred plesom nechcete ani vidieť. Nemusíte sa však stresovať, ak budete všetko riešiť v dostatočnom predstihu. Takto sa vyhnete naozaj všetkým stresom, ktoré sú navôkol vás. Nemusíte sa ničoho obávať. Okrem šiat musíte vyriešiť aj make up, vlasy a určite umelé nechty alebo iný druh manikúry, ktorý vám bude vyhovovať. Aj manikúra je totižto znakom vaše vizáže, takže by ste sa jej určite nemali vzdať a vymyslieť, ako ju zladíte ku vašim šatám. Či už si vyberiete nalepovacie alebo klasické, musíte s tým byť stotožnená. Urobte si všetko tak, ako to budete cítiť. Keď sa budete cítiť dobre, určite budete na plese za hviezdu večera.