Nezařazené

Pleťové sérum namiesto krému

Tvár je časť nášho tela, ktorá je počas celého dňa vystavovaná veľkému zaťaženiu. Pleť trpíá nielen používaním make-upu, ale aj vplyvom vonkajších podmienok. Na čo by ste nemali zabúdať, ak sa chcete tešiť z peknej pleti, je pravidelná starostlivosť o vašu pokožku. Večerné odličovanie by malo byť dennou rutinou. Pokiaľ používate drahé pleťové krémy a požadovaný výsledok sa stále nedostavil, začnite používať sérum. Najlepšie sérum na pleť Amourdeadsea je skvelým pomocníkom pri boji s problematickou a starnúcou pleťou. Najmä pleť v staršom veku by mala dostávať primerané množstvo vitamínov a živín, ktoré sú potrebné na udržiavanie elasticity.

starostlivosť o telo

Práve prírodné zložky obsiahnuté v pleťovom sére napomáhajú pleti dosiahnuť mladistvý, očakávaný účinok. Dôležitou zložkou, ktorú starnúca pleť potrebuje, aby si udržala elasticitu je kolagén a kyselina hyalurónová. Tieto dve látky sú obsiahnuté bežne v tele, no vekom sa postupne strácajú. Vďaka ich dopĺňaniu môžete pozorovať pružnú, vypnutú pleť. Sérum je efektívnejšie ako bežný krém. Ľahko sa vstrebáva a hydratuje vo väčšej miere. Vďaka olejovej štruktúre zvláčňuje pokožku, vďaka čomu vyzerá pružnejšia. Sérum môže plnohodnotne nahradiť pleťový krém. Aplikuje sa večer pred spaním. Stačí vám pár kvapiek, ktoré si vmasírujete do pokožky. Sérum obsahuje všetky potrebné zložky pre správne fungovanie a regeneráciu pleti. Preto nie je potrebné nanášať žiadny ďalší kozmetický prípravok. Starostlivosť môžete doplniť niekoľkokrát do týždňa o pleťovú masku.

pleťová kozmetika

Sérum na tvár je obľúbeným kozmetickým prípravkom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej kozmetickej taštičke. Mal by byť každodenným pomocníkom každej ženy. Vďaka bohatému zloženiu poskytuje pleti výživu, starostlivosť a hydratáciu. Sérum je vhodné pri boji s akné, vráskami či pigmentovými škvrnami.