Všetko o servise vody

Vlastníte nehnuteľnosť a nevyhnutne potrebujete riešiť otázku úpravy tvrdosti či iných parametrov vody? Vyberáte vodný filter a zvažujete optimálne možnosti? Máte záujem o poradenstvo v otázke údržby a servisu vody? Zaujíma vás úpravňa vody zo studne? Ak áno, ste na správnej adrese, naša spoločnosť VODA SERVIS poskytuje odborné konzultácie práve za týmto účelom. Našou devízou je odbornosť zabezpečená dlhodobým vzdelávaním, skúsenosťami a neustálym zdokonaľovaním.

voda

Zakladáme si na individuálnom prístupe a starostlivosti, pretože svojich zákazníkov si vážime a usilujeme sa byť vždy k dispozícii v prípade ich potrieb. Vykonávame obhliadky na základe dohody a návrh riešenia, ktorý je po premyslenej a hĺbkovej analýze problému. Domnievame sa, že každý prípad je iný, a preto tomu treba venovať náležitú pozornosť a tiež použitá technológia by mala sedieť na 100% na konkrétny prípad. Vykonávame kolaudačné rozbory vody overením ich kvality a dokážeme vhodne posúdiť fyzikálno-chemické a mikrobiologické rozbory vody za akciovú cenu len 138 eur. V našej ponuke sa nachádzajú aj zmäkčovače vody, keďže si uvedomujeme, že častokrát je problémom práve tvrdosť vody, rovnako zariadenie na dezinfekciu vody zo studne – UV lampy či široká škála filtrov na vodu.

voda

Filtre na vodu sú určené na mechanické filtrovanie vody z práčky, ale v ponuke máme aj vodné filtre, sprchové filtre, dvojité či trojité filtre. Reverzné osmózy a výrobníky čistej vody sú určené buď pre priemyselné využitie, alebo do rôznych zariadení, kde je hygiena a bezpečnosť na prvom mieste. Myslíme tým najmä laboratóriá, zdravotnícke zariadenia, nemocnice či univerzity. Všetky zariadenia prechádzajú kontrolou kvality a sú navrhnuté podľa potrieb daného pracoviska a staráme sa o ne aj po zavedení. Budeme radi, ak využijete naše služby. VODA servis je vašou prvou voľbou!