Rubriky
Nákupy

Žiadne lyže, ale doska!

Kto by nemal rád zimné športy? Väčšina z nás sa už nevie dočkať, kedy si na seba oblečie hrubánsku bundu, otepľováky, čiapku, rukavice a vyrazí do hôr. Tam už na všetkých čaká obrovská kopa snehu a v mnohých prípadoch nedotknutá príroda. Vtedy si veľmi radi hovoríme, že milujeme zimu. Hádžeme sa do snehu a snažíme sa čas mrazu využiť čo najefektívnejšie, ako to len ide.

Efektívne využitý čas väčšinou zahŕňa aj šport a v zime tomu inak ani nebýva. Veď komu sa zima nespája so zasneženým svahom, vlekom alebo lanovkou? Určite však dobre rozmýšľajte, ktorý šport si vyberiete.

snowboardisto

Aj keď je lyžovanie stále naozaj veľmi atraktívne, my radíme, aby ste prešli na niečo originálnejšie a zábavnejšie. Niečo, pri čom sa budete fakt úžasne baviť a zároveň vyzerať veľmi dobre a štýlovo. Myslíte na to, na čo my? Áno, narážame na snowboardovanie, ktoré posledné roky stále viac a viac naberá na atraktivite a lyžiarov pomaly už ani nie je vidieť. No keď sa chystáte presedlať na dosku, je dôležité, aby ste mali naozaj kvalitné snowboard viazanie. Od neho totižto závisí naozaj veľa.

Nebojte sa skúšať nové veci, veď o tom je predsa celý život, no nemáme pravdu? Okrem toho, doska má naozaj obrovské množstvo výhod, ktoré lyže neponúkajú. Jednou z najvýraznejších je napríklad rozdiel v tom, čo máte počas športovania na nohách. Kým v prípade lyžovania sú to neforemné lyžiarky, ktoré vážia naozaj veľa a niekedy máte pocit, že vám noha ostane v lyžiarke a vy sa už ďalej nedostanete, na doske je to inak. Máte obuté pohodlné a ľahké topánky, ktoré sú naozaj ako papučky.

hory

No práve snowboard viazanie zabezpečuje, že ich budete mať neustále aj na nohách. Nebojte sa a vyskúšajte dosku, stavíme sa s vami, že to neoľutujete a že na lyže ani len nepomyslíte. Zostanú odložené v skrini alebo v garáži a práve doska sa stane vaším druhým ja.

Rubriky
Nákupy

Nenahraditeľné plastové obálky.

Platy priniesli do našich životov mnoho pozitív, aj keď väčšinou počujeme o negatívnych vplyvoch plastov na životné prostredie. Tieto vplyvy však môžeme jednoducho eliminovať zodpovedným prístupom k recyklácii všetkých plastových obalov, takže situáciu má človek v rukách. Stačí iba byť zodpovedný a v budúcnosti sa budeme baviť iba o výhodách, ktoré nám plasty priniesli.

kuriér

Takých maličkostí, keď plasty nahradili a dokonca aj vylepšili predchádzajúce materiály, je naozaj ohromné množstvo. Takým príkladom sú aj plastové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk, v ktorých dnes milióny ľudí po celom svete rozposielajú svoje zásielky. Oproti papierovým obálkam alebo kartónovým krabiciam majú tieto obálky množstvo výhod, vďaka ktorým sú veľmi obľúbené. Tieto praktické obálky dnes vo veľkých množstvách využívajú hlavne internetové obchody, ktoré v nich rozposielajú hlavne textilný tovar rôznych veľkostí. V takýchto obálkach sú rôzne druhy oblečenia vo väčšom bezpečí ako v papierovej verzii a oproti kartónovým krabiciam je balenie do plastových obálok oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie. Navyše nie sú potrebné ani etikety s adresou, pretože v prípade potreby je na povrch týchto obálok možné rýchlo napísať adresu obyčajnou prepisovačkou.

kuriér

Pri balení je veľmi komfortná aj samolepiaca páska, ktorá je súčasťou každej plastovej obálky. Takže žiadna nepríjemná manipulácia s lepiacimi páskami a nožnicami, obálka je k odoslaniu pripravená v priebehu pár sekúnd. Praktická je aj vnútorná strana obálky, ktorá je vždy čierna, takže počas prepravy nie je dovnútra vidieť, čo je veľmi vítaná vlastnosť oproti papierovým predchodcom.

No nie sú to len veľké firmy, ktoré využívajú tieto obálky na prepravu svojich tovarov. Dnes už v mnohých domácnostiach slúžia tieto obalové materiály na odosielanie rôznych drobností, pričom sú tieto počas prepravy vždy dokonale chránené.

Rubriky
Nákupy

Moderné dvere do moderného domu

Chcete dvere, ktoré sa budú k vám domov hodiť tak, aby ho čo najviac zvýraznili a aby poskytli dostatok miesta dizajnu a práve takého prevedenia, ktoré ste si v súvislosti s touto miestnosťou projektovali? Sklenené posuvné dvere lmmont.sk sa budú skvele hodiť aj k vám domov alebo do akejkoľvek inej miestnosti, či interiéru, ak ste sa rozhodli poňať ho v zaujímavom, modernom a nadčasovom dizajne, ktorý určite pretrvá a ktorý dodá akémukoľvek interiéru ešte oveľa viac priestrannosti a vzdušnosti, ktorú si zaslúži a v súvislosti, s ktorým ste uvažovali, keď ste daný priestor zariaďovali.

moderné domy

Myslite preto viac do budúcnosti a umiestnite do vašej domácnosti oveľa kvalitnejšie dvere, ktoré nebudete musieť po krátkej dobe ich používania meniť, ale ktoré vydržia oveľa dlhšie a tým vám doprajú dostatok možností, ako vašu domácnosť zariadiť a udržiavať v perfektnej kondícii, ak práve aj vďaka tomu, že vaša domácnosť disponuje kvalitnými dverami, ktoré sa len tak ľahko nepotrebujú a nebudú si pýtať výmenu. Ak sa pýtate, čo je cestou ku kvalitnej domácnosti a kvalitnému zariadeniu v interiéri, ktorý bude naozaj vhodnou investíciou najmä z hľadiska času, určite to je kvalitné zariadenie, ktoré nájdete u nás, pretože v súvislosti so zariaďovaním nášho domu by sme mali určite uvažovať trochu hlbšie a viac do budúcnosti.

veľké okná na dome

Okrem toho, ak si vyberieme zaujímavé prevedenie dverí, ako napríklad toho, ktoré vám poskytujeme a ponúkame práve na našej internetovej stránke, určite môžeme uvažovať o dverách, ako o zaujímavým doplnkom vašej domácnosti nie iba o praktickom produkte, ktorý by jedno po každej domácnosti nemal chýbať. Zaujímavé sklenené dvere sa stanú potom štýlovým prvkom, ktorý bude súčasťou celého interiéru a budú ho nápaditým spôsobom dopĺňať a vytvárať príjemné a štýlové kombinácie, napríklad v súvislosti s ostatným zariadením vašej obývacej miestnosti alebo kuchyne.

Rubriky
Nákupy

Oblečte sa v zime do tepla

Aj vy ste sa už zamýšľali nad tým, prečo mladí ľudia na sociálnych sieťach majú toľko sledovateľov a sú populárni? Vo väčšine prípadov za to môže móda. Množstvo žien vie, že zaujímavý štýlový outfit dokáže okolie zaujať viac ako čokoľvek iné. Záľubu v móde nemajú len mladé ročníky, ale čoraz častejšie sa stretávame aj s ľuďmi v zrelšom veku, ktorí sa vedia originálne obliecť. Móda by mala byť súčasťou každej ženy, ale aj muža. Mali by sme sa snažiť vyzerať dobre v každom čase. Množstvo ľud, aj tých ktorí majú záľubu v peknom oblečení, príchodom zimy upustí od svojho štýlu.

zimná bunda

Zimné obdobie neponúka síce veľké možnosti experimentovania s módou, no stále je tu priestor vyzerať trendy. A pritom to nie je vôbec náročné. Zimné obdobie je charakteristické najmä bundami. Zimné bundy sú našou každodennou súčasťou v mrazivom chladnom počasí a silnom vetre. Kto by chcel dobrovoľne mrznúť pri nízkych teplotách iba v tričku? Zimná bunda je súčasťou každého šatníka. Či už dámskeho, panského ale samozrejme aj detského. Pre mnohých je zimná bunda nevýrazný kúsok oblečenia, ktorý vôbec nevyzerá sexy. No dnešná ponuka zimných búnd môže vyzerať aj trendy a svoje okolie môžete zaujať aj naobliekaný od hlavy po päty. Stačí navštíviť stránku bigstarjeans.sk a pozrieť si aktuálnu ponuku moderných zimných búnd.

zimná bunda

Od zimnej bundy sa samozrejme očakáva aj kvalitná vyplň a musí spĺňať predovšetkým aj funkčnú stránku. Práve také sú bundy na bigstarjeans.sk. Sú z príjemného materiálu a aj pri nízkych teplotách dokážu udržať telesnú teplotu. Nemusíte sa báť, že vám bude zima a navyše budete vyzerať aj IN. Stačí si už len vybrať ten správny produkt pre vás. Pretože nie je dôležité čo nosíte ale ako to nosíte. Navštívte stránku bigstarjeans.sk a prelistujte si aktuálnu ponuku kvalitných búnd za tie najlepšie ceny.

Rubriky
Nákupy

Svietiace reklamy už nemusia byť energeticky náročné

Elektrická energia a jej maximálne šetrenie je téma, ktorou sa zaoberáme všetci a pri každej činnosti, ktorá si napojenie na ňu vyžaduje. Vedci pracujú na vylepšeniach produktov, ktoré bežne používame a snažia sa vymyslieť lacnejšie varianty s menšou spotrebou alebo iné typy napájania. LED technológia patrí k tým vymoženostiam, ktorým sa to podarilo.

Halogénové svetlá upadajú do zabudnutia

Ekológia a ekonomické riešenie sú pojmy, ktoré sa pri osvetľovacej technike skloňujú najčastejšie. LED produkty sú zástupcami novej éry pri osvetľovaní exteriérov a interiérov a majú veľa výhod oproti starším halogénovým typom svietidiel. led moduly Sú ich plnohodnotnou náhradou aj ako hlavné zdroje svetla, ale škála ich využitia je oveľa širšia. Najpopulárnejšie sú pri osvetľovaní komerčných budov, interiérov v domácnostiach, a tiež na posvietenie si v exteriéri.

Spomínané LED svietidlá poznáme už zopár rokov a nahradili sme nimi tradičné, menej úsporné halogénové svetlá, úspešne sa ujali LED trubice, žiarovky, panely, reflektory či pásiky, a tiež LED moduly. Tie môžeme najčastejšie vidieť v písmenách, ktoré svietia, pri svetelných reklamách, interiérových a exteriérových dekoráciách, paneloch a podobne. Moduly obsahujú tri alebo štyri čipy značiek SAMSUNG alebo EPISTAR, vyrábajú sa v odtieňoch studenej a teplej bielej farby, no okrem nej sú v ponuke aj v modrej, zelenej, žltej a červenej farbe.

Moderné LED svetelné reklamy

RGB modul je vyrobený tak, aby umožnil predvoliť si diaľkovým ovládačom niektorú zo spomínaných farieb, a tiež ním je možné farby meniť. Vhodné sú do vnútorného aj vonkajšieho prostredia, pretože majú implementovanú ochranu IP65. Ich šetrné využívanie elektrickej energie ich predurčuje na používanie osvetlenia, ktoré je dlhodobé, napríklad reklám svietiacich celú noc, blikajúcich farebnými odtieňmi a podobne.

LED technológia je za posledné roky to najlepšie, čo sa v tejto oblasti podarilo vyrobiť, staré osvetľovacie telesá tak odchádzajú do zabudnutia a nahrádzajú ich nové, šetrnejšie k životnému prostrediu, úspornejšie a variabilnejšie.

Rubriky
Nákupy

Detský matrac do postieľky

Matrac je dôležitý pre kvalitný spánok. Spaním strávime veľkú časť nášho života a preto by sme mali urobiť všetko pre to aby sme si dobre oddýchli. Výber matracu má vplyv tiež na naše zdravie. Matrac by mal byť šetrný ku našej chrbtici a kĺbom. Ešte väčší dôraz na výber matracu kladieme ak sa to týka našich detí. Novorodeniatka a malé detičky prvé mesiace svojho život strávia poväčšine spaním. Postieľka býva ich útočiskom a vhodný kvalitný matrac by mal byť samozrejmosť u každého.

detská postieľka

Detský matrac Baby komfort Segum poskytuje tú najlepšiu kvalitu spánku pre vaše dieťa. Vyrobený je z príjemnej peny, ktorá poskytuje vášmu dieťaťu správny vývin. Pena sa prispôsobuje telíčku a tiež je prispôsobená váhe dieťaťa aj tvrdosť. Polyuretánová pena je pružná, s vysokou hustotou, vďaka čomu je zabezpečený vysoký komfort pri ležaní a nedeformuje sa. Pena sa vyrába bez prítomnosti freónov a je zdravotne nezávadná. Dôležitý je tiež poťah penového jadra. Bavlnená textília zabezpečí komfort. Na výber máte medzi štandardnými poťahmi a poťahmi Supra, ktoré sú vhodné pre alergikov. Pri výbere matracov do postieľky máte na výber z dvoch rozmerov. Rovnako ako pri výbere samotnej postieľky máte 2 veľkosti, 120×60 cm a 140×70 cm.

detská postieľka

Je dôležitá výška matracu?

Niektorí ľudia si myslia, že čím je matrac vyšší, tým je kvalitnejší. Nie vždy je to pravda. Kvalita matraca záleží od vnútornej výplne a materiálu, ktorý je použitý. Pri niektorých vysokých detských matracoch dokonca nastáva problém, pokiaľ používate monitor dychu. Podložka na monitorovanie dychu vášho dieťatka je uložená pod matracom a pri vysokých matracoch nemusí pracovať správne.

Pri výbere matraca by sme sa mali pozerať na kvalitu a nie na finančnú stránku. Matrac je dôležitá súčasť zdravého spánku a preto by ste si mali dať na jeho výbere dostatočne záležať.

Rubriky
Nákupy

Povedzte ÁNO!

Plánovanie svadby nie je žiadna brnkačka a malo by sa s ním začať dostatočne v predstihu. Zatiaľ čo niektoré veci si viete zabezpečiť aj svojpomocne, fotograf, kapela či starejší by sa mali zajednať aj rok popredu.

Ostatné veci ostanú na vašich pleciach a zabezpečiť ich viete kedykoľvek. Svadba je veľký deň a vyžaduje si veľké prípravy. Výber šiat a doplnkov, výber hostí, menu a výzdoby. Kým začnete plánovať svadbu, mali by ste mať stanovený aspoň orientačný rozpočet. Podľa neho sa môžete rozhodovať pre kúpu rôznych vecí a zariadenie programu.

svadobné obrúčky

Ak máte všetko podstatné zariadené, mali by ste sa pustiť do tých príjemných maličkostí. Veľmi dôležité, aj keď často krát nedocenené sú svadobné tlačoviny. Čo to znamená? Prišla vám domov pozvánka k svadobnému stolu a oznámenie o svadbe? Všimli ste si pri výslužkách etikety na víne s menami svadobčanov? Pri príchode na svadbu ste svoje meno hľadali na zozname hostí? Alebo po zasadnutí ste čítali menu, ktoré bude podávané? To všetko sú svadobné tlačoviny a je potrebné na ne nezabudnúť. Práve tie dotvárajú celú atmosféru svadby. Už od prvého momentu je potrebné dať hosťom pocítiť v akom duchu bude vaša svadba prebiehať. Preto by ste mali všetko ladiť do jedného tónu a vybrať si tému, ktorá vás charakterizuje. Svadobné oznámenia sú v rôznom štýle. Či preferujete jednoduchý štýl alebo niečo originálne a výstižné, tieto drobnosti na svadbu Graphicsoul vyčaria tú správnu atmosféru. Nezabudnite ani na obálky, prípadne nálepky, ktorými oznámenia zdokonalíte. Veľkým hitom je posledné roky svadobná ŠPZ. Ide o originálny nápad, ktorý vyčarí úsmev na tvári okoloidúcim aj hosťom.

novomanželia

Teraz vám už nič nebráni povedať ÁNO a užiť si váš vysnívaný svadobný deň. Svadba nie je o materiálnych veciach, ale o ľuďoch, s ktorými tento veľký deň prežívame. Aj napriek tomu, by sme mali urobiť všetko čo je v našich silách a možnostiach, aby to bol pre všetkých nezabudnuteľný večer.

Rubriky
Nákupy

Nezameniteľný štýl sklenených dverí

Sú to práve dvere, ktoré si všímame ako prvé, dvere sú tým prvkom ktorý jednotlivé miestnosti spája a ich koncept môžu buď výrazne rušiť alebo naopak, výnimočne dotvoriť. Jednoznačnou voľbou v prípade, ak nechcete priestorom ubrať na štýle ale pozdvihnúť ho na vyššiu úroveň sú dvere sklenené, ktoré akýkoľvek druh miestností oživia až s noblesou. Tmavé a ťažké dvere miestnosť už na prvý pohľad uzatvoria a sčasti ju urobia tmavšou, no dvere vyrobené zo skla ju nádherne presvetlia a opticky urobia väčšou, svetlo sa vďaka skleneným dverám môže voľne šíriť po celej miestnosti a tým akýkoľvek druh priestoru vnímame pozitívnejšie. Sklenené dvere sú ideálnou voľbou nielen v kancelárskych a obchodných priestoroch, ale aj v tých súkromných – okrem elegantného vzhľadu Vám nádherne presvetlia celý Váš domov a dodajú nezameniteľný štýl.

sklenené dvere

Spoločnosť LM – MONT s.r.o. vyrába sklenené dvere presne na mieru podľa Vašich požiadaviek do akýchkoľvek priestorov. Na ich výrobu používame kalené bezpečnostné sklo alebo kaleno – lepené buď v čírom alebo pieskovanom dizajne hrúbky 8 mm, ktorý si zvolíte podľa toho aký typ sa Vám do miestnosti hodí viac. Dvere zo skla si môžete sami prispôsobiť na mieru, je možné na nich vyhotoviť individuálne vzory podľa Vašich požiadaviek alebo motívy vytvorené pieskovaním, priamou potlačou na sklo alebo nalepením grafickej fólie. Dvere sú navyše doplnené o Vami zvolené nádherné lesklé kovanie, ktorý ich nádherný čistý a jednoduchý dizajn ešte viac zvýrazňujú.

moderná architektúra

V prípade že máte záujem o takéto moderné a dizajnové dvere, neváhajte nás kontaktovať, na základe Vašich požiadaviek Vám vypracujeme cenovú ponuku. Najideálnejšie je prekonzultovať montáž takýchto sklenených dverí ešte pred začiatkom stavebných prác v priestoroch kde ich požadujete, aby sme sa mohli vyhnúť prípadným možným ťažkostiam pri ich samotnej montáži.

Rubriky
Nákupy

Doprajte si kvalitné svetlo aj vy!

Vďaka tomu, že žijeme v modernej dobe, výdobytky ako je elektrina či svetlo sú pre nás už úplnou samozrejmosťou. Častokrát si život bez žiaroviek nevieme ani predstaviť a už sme si naň zvykli natoľko, že je našou bežnou súčasťou. Zavedenie elektriny sa odohralo už pár desiatok rokov pred nami, no dnes sa všetko vylepšuje a modernizuje. Krásnym príkladom takejto inovácie je aj LED svetlo, ktoré predstavuje vylepšenie oproti klasickým žiarovkám. Dnes poznáme veľa domácností, kde už nenájdete ani jedno klasické osvetlenie, no namiesto toho domácnosť disponuje LED osvetlením.

led pás

Led žiarovky https://www.ledprodukt.sk/67-led-ziarovky poskytujú veľké množstvo výhod, o ktorých veľa z vás určite doteraz nevedelo. Jednou z nich je napríklad dlhá životnosť, s ktorou sa spájajú aj nižšie celkové náklady. Áno, LED žiarovky sú drahšie, no nemusíte ich tak často vymieňať ako tie klasické. Preto sa vám peniažky vrátia už po krátkom čase. Druhou výhodou je ich zodpovednosť voči životnému prostrediu. Ide o tému, ktorá je aktuálne veľmi rozoberaná, a práve preto sú tieto žiarovky na ňu prispôsobené. Neobsahujú totiž žiadne nebezpečné látky, ktoré by mohli po vyhodení na smetisko spôsobiť znečistenie pôdy.

žiarovka

Medzi ďalšie obrovské plus, ktoré tieto žiarovky majú je ich novodobý dizajn, ktorý sa hodí do každej modernej domácnosti. LED svietidlá totiž nie sú len klasické svetlá, no existujú aj špeciálne farebné RGB led pásiky, ktoré svietia farebne a dokážu oživiť vašu domácnosť. Medzi obľúbené produkty patria aj bodové svetlá, ktoré slúžia aj ako hlavný zdroj osvetlenia aj ako ten vedľajší. Voľba je len na vás, no nakoľko idú LED svetlá s dobou a rozhodne nezaostávajú, sú skvelou príležitosťou práve pre vás.

Ak chcete aj vy, aby vaša domácnosť vyzerala omnoho lepšie a bola v nej príjemnejšia atmosféra, rozhodne investujte do týchto produktov, nebudete to ľutovať.

Rubriky
Nákupy

Najlepší matrac pre najlepší spánok

Čo by ste povedali na to, keby vám vieme ponúknuť práve teraz perfektné a kvalitné lekárska matrace za skutočne veľmi výhodné akciové ceny, ktorým nebudete vedieť odolať ako z hľadiska akčných ponúk tak aj z hľadiska vysokej kvality, ktorá skutočne stojí za zmienku? Máte aj vy pocit, že váš spánok už nie toto zvykla bývať v minulosti a trápite sa kvôli tomu už veľmi dlhú dobu, no neviete ako tento váš problém s nespavosťou vyriešiť, pretože sami dobre neviete z čoho by mohla vaša nespavosť plynúť? Nemáte v poslednej dobe žiadne psychické problémy a preto sa neviete dostať ku koreňom problému, ktorý by mohol spôsobovať vaše každodenné nespavosti a dlhé prebdené noci neustálym prehadzovaním sa a počítaním ovečiek? Vďaka našim kvalitným matracom práve teraz môžete aj vy zmeniť kvalitu vášho spánku na nepoznanie oveľa lepšiemu a to veľmi jednoduchým spôsobom, ktorý skutočne stojí za zmienku!

man-is-wearing-pajama-pant-t-shirt_94347-1203

Naše matrace predstavujú vynikajúcu alternatívu pre všetkých, ktorí milujú skutočne kvalitný spánok a rovnako tak aj kvalitné produkty za veľmi výhodné ceny. Ak aj vás vždy veľmi príjemne poteší, keď môžete ušetriť množstvo peňazí na skutočne kvalitnom produkte, ktorý pretrvá a prinesie vám do života veľmi veľa radosti odpočinku a oddychu, ktorý potrebujete rovnako ako aj ten ktorý si zaslúžite, zbystrite práve teraz pozornosť vyberte si aj vy kvalitný matrac pre spánok, ktorý si naozaj zaslúžite.

man-sleeping-bed-morning_1150-5036

Naše matrace dokážu veľmi jednoduchým a spoľahlivým spôsobom podporiť kvalitu vášho spánku, pretože predstavujú vynikajúcu alternatívu medzi perfektným pohodlím a skutočne účinok lekárskou pomocou, pri akýchkoľvek problémoch s nespavosťou. Vďaka našim matracom môžete dať raz a navždy zbohom problémom s nespavosťou aj vy. Najlepšie matrace sú jedine tie, ktoré vám ponúkame my a preto si vyberte svoj a vy!