Znečistená kanalizácia nemusí byť problémom

Upchatá kanalizácia nie je žiadna výhra a skutočne je to nazávidia hodná situácia. Ale netreba mať žiadne obavy, táto situácia sa dá jednoducho vyriešiť, keď sa vyčistí kanalizácia. Samozrejme to od vás nikto neočakáva, a preto nás neváhajte kontaktovať a my tento problém jednoducho a rýchlo napravíme.

Čistenie kanalizácií je bežná vec. S problémom upchatej kanalizácie sa stretáva čoraz viac a viac ľudí po celom svete. Ale čím je to spôsobené? Upchatie nastáva z dôvodu, že je potrubie nepriepustné alebo je odtok spomalený kvôli usadeninám na stenách potrubia. Teda ak vám voda neodteká, keď sa umývate alebo umývate riady, tak pravdepodobne máte nečistoty a mastnoty na stenách potrubia. A práve tie spôsobia to, že znížia prietok vody. Nezatvárajte pred týmto problémom oči, skutočne vám dokáže narobiť obrovské škody. Ak sa pýtate, že na čo narážam, tak odkladanie tohto problému môže viesť až k tomu, že vám voda z upchatej kanalizácie vyrazí cez odtok vo vašom dome! To by asi nebol príjemný zážitok.

krtkovanie kanalizácie

AKO PREBIEHA ČISTENIE KANALIZÁCIE?

Krtkovanie alebo inak povedané čistenie sa dá vykonať dvomi spôsobmi. Prvým je elektromechanické čistenie. Toto čistenie je vykonané vďaka mobilnému zariadeniu s elektromotorom. Do upchatého potrubia vsunieme oceľovú strunu, ktorá tieto nánosy a nečistoty odstráni. Druhým spôsobom čistenia je vysokotlakové čistenie. Už z názvu nám vyplýva, že na vyčistenie používame vysoký tlak vody, kedy nastáva odstránenie nečistôt von z potrubia.

krtkovanie kanalizácie

AKÁ JE CENA?

Ceny sú prijateľné pre každého zákazníka. Samozrejme záleží od rôznych faktorov, a hlavne toho, v akom štádiu je znečistenie a upchatie. Na druhej strane vždy je lepšie tento problém riešiť na začiatku a nie je dobré mávnuť nad týmto problémom rukou. Skutočne môžete mať zbytočné nepríjemnosti. Neváhajte a kontaktujte nás na našej stránke.