Vzrušenie a dotyky vás privedú k rozkoši

Masér je povolanie, ktoré poznáme všetci. Mnohí z nás už totiž jeho služby aj využili, pocítili sme jeho šikovné ruky pri práci, keď nám narovnáva naše pokrivené telo a ubolené svaly, no tantrická, či senzuálna masáž je trocha viac vzrušujúca. Na túto masáž sa neodváži každý, no ale iba do chvíle, pokiaľ ju prvýkrát nevyskúša.

Len si vychutnávať a relaxovať

Senzuálne masáže poskytujú masážne salóny na celom Slovensku a objednať sa na ne je možné online, pretože majú svoje internetové stránky, kde sú uvedené druhy masáží a typy masérok, z ktorých si pri objednávke každý zákazník môže vybrať. Majú šikovné ruky, pri niektorých typoch masáží používajú aj svoje nohy, prsia, ústa, či dokonca celé telo. Typy masáží sú senzualna masaz klasická, nuru, double, či masáž lingamu, ktorá patrí k najvzrušujúcejším, keďže pri nej dochádza aj k stimulovaniu a masáži intímnych partií tela.

Profesionálne masérky si vás v salóne po príchode najprv osprchujú, potom vás prezlečú do sárongu, a až tak môže začať samotný rituál. V miestnosti je príjemne, znie tam hudba a atmosféru podčiarkujú aj exotické vône. Úlohou zákazníka je iba sa uvoľniť a užívať si príjemné a slastné dotyky, pri ktorých zabudne na povinnosti všedných dní, uvedomí si každý jeden vzrušujúci okamih a môže dosiahnuť aj vyvrcholenie, čo je samozrejmé, keďže dievčatá sú pripravené láskať vás, stimulovať všetky vaše zmysly až do dosiahnutia orgazmu, na ktorý nezabudnete.

Šikovné ruky aj ústa

Po skončení masáže sa môže opäť osprchovať, trocha sa v polohe ležmo uvoľniť a nasať všetky okamžiky. Rozlúčka je pozdravom namaste a ako poďakovanie dostane každý zákazník aj drobný darček. Zákazníci sú u nich v úplnej diskrétnosti, v pohodlí a v dobrých rukách, tam sa môžu uvoľniť, vysloviť svoje tajné nesplnené želania a sny, pre dievčatá nie takmer nič nemožné a urobia všetko, aby ste odchádzali spokojní a ešte radšej sa k nim vracali.