Nezařazené

Striebro sluší každej

Striebro je kov, ktorý sluší každej jednej žene. Nie je dôležité, či máte tmavšiu, alebo svetlejšiu pokožku, a ani farba vašich vlasov nie je podstatná. Vysoká, nízka, silnejšia i chudá, mladá a staršia. Strieborné šperky jednoducho pristane každej jednej žene. Stačí vedieť, ako ho správne nosiť.

Žena s dlhými náušnicami

V zime alebo v lete?

Strieborné šperky sa hodia hlavne na jar a leto. Striebro pôsobí ľahkým dojmom, no a ten k týmto ročným obdobiam neoddeliteľne patrí. Hodí sa k ľahkým a farebný letným outfitom, ktoré na jednej strane veľmi pekne ozvláštni, no na strane druhej nebude pôsobiť rušivo. Striebro sa hodí ku všetkým ostatným farbám. Preto nemôžete naozaj nič pokaziť. Pokojne ho môžete nosiť k tmavšiemu overalu, ale taktiež k pestrofarebným krátkym šatám.

Žena v meste s výraznými striebornými šperkmi

Farba pokožky a zladenie s oblečením

Ak patríte k svetlejším typom, môžete mať pocit, že striebro splynie s vašou pokožkou. Tento drobný problém vyriešia retiazky, náramky, alebo strieborné náušnice s kamienkami. Farebné kamienky totiž vytvoria dostatočný kontrast s vašou pokožkou. Dajte si ale pozor na to, že tieto šperky pôsobia už trošku výraznejšie. Preto sa snažte, aby ste ich neskombinovali s inými šperkmi vo výrazne rozdielnej farbe, alebo oblečením, ktoré nebude ladiť s farbou týchto kamienkov. Držte sa jednoduchého pravidla. Zelené kamienky sa hodia k zelenej a ružové k ružovej. To platí pi všetkých ostatných farbách. Medzi povolené farebné kombinácie patrí napríklad hnedá a tyrkysová, zelená a žltá, alebo zelená a fialová. Taktiež môžete skúsiť kombinovať tón v tóne. Teda tmavo zelené kamienky so svetlo zeleným outfitom. Tmavšie typy žien tento problém nemusia riešiť vôbec. Na tmavšej pokožke, alebo vlasoch, strieborné šperky nádherne vyniknú. Ak ste majiteľkou havranej farby vlasov, poobzerajte sa po strieborných sponách. Uvidíte, že sa váš účes dostane do úplne inej dimenzie.