Nezařazené

Sklenené dvere, ktoré sú kvalitné, tiché a bezpečné

Pre oživenie a vyzdvihnutie priestoru sú moderné dvere priam nevyhnutnosťou. Celosklenené dvere otváracie, posuvné, prípadne v obložkovej zárubni predstavujú moderné riešenie s osvedčenými prvkami zatvárania a osadenia.

Výber sklenených dverí, ktorý Vás presvedčí

Sklenene dvere Vám ponúkajú skvelé riešenie s kompletným servisom aj vrátane korektnej cenovej ponuky, poradenstva a profesionálneho prístupu. Na stránke nájdete nadčasové riešenia sklenených dverí, mnohé inšpirácie, predstavené realizácie Vám dodajú prehľad o možnostiach využitia v interiéri alebo aj exteriéri, presvedčia Vás o tom, že aj sklenené dvere dodajú priestoru intimitu a eleganciu. Možnosť vytvorenia cenovej ponuky je nezáväzná, ale pomôže s orientáciou nákladov.

bedroom-670249_640-1

Kvalita, bezpečnosť, ľahká manipulácia a údržba, estetika

To všetko sú prednosti ponuky – technológia výroby použitím špeciálneho kaleného skla o hrúbke 8 mm, ktoré má certifikáty bezpečnosti, ktorému nehrozí rozbitie, osadenie, ktoré je tiché, bezpečné až na doraz, veľmi jednoduchá a nenáročná manipulácia a široké možnosti povrchovej úpravy sklenených dverí aj vrátane vkusných doplnkov.

Sklenené dvere otváracie, posuvné alebo v obložkovej zárubni – možnosti riešenia

V závislosti na účele využitia si môžete vybrať nielen z viacerých povrchových úprav skla vo farbe čírej, matnej, mliečnej, s pieskovanými alebo vlastnými motívmi, prípadne s vhodnou samolepiacou fóliou ale aj z možností osadenia sklenených dverí. Buď klasické otváranie, ktoré poznáme aj z predchádzajúcich riešení dverí, prípadne posuvné sklenené dvere, ktoré veľmi šetria priestor alebo ich osadenie do estetickej obložkovej zárubne, ktorá Vám vytvorí proporčné rozdelenie celku.

kitchen-3894700_640

Intimita, svetlo, dizajn

Každé dvere okrem ich základnej funkcie musia vytvoriť v priestore intímne prostredie a dokážu to aj sklenené dvere, aj ich celosklenené prevedenia. Stačí vhodný výber povrchovej úpravy, vhodne zvolené fólie a intimita, dostatočné presvetlenie a elegantný vzhľad budú samozrejmosťou.

Nikdy nezabudnite na starostlivo zmerané rozmery, najmä, ak máte atypické požiadavky, poraďte sa s odborníkmi-získate čas a peniaze a s výsledkom budete nadmieru spokojní.