Riešenie kúpeľne pomocou sprchovej zásteny

Kúpeľňa je miesto, kde sa potrebujeme cítiť uvoľnene, mať dostatok svetla a priestoru a samozrejme mať možnosť udržiavať čistotu čo najjednoduchším spôsobom.

Akékoľvek rámy, úchyty, tesnenia sú možným zdrojom usadzovania nečistoty a estetický dizajn čistej a udržiavanej kúpeľne je naštrbený.

Sprchová zástena https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-sprchove-kuty/sprchove-zasteny/ vo forme elegantnej sklenenej zásteny je elegantné, moderné a najmä praktické riešenie. Je jednou z viacerých realizácii kúpeľní a sprchových kútov. Sklenená zástena je vhodná aj pre kúpeľne, kde je vaňa dominantná a rovnako aj pre nadčasové „walk in sprchy“.

bathroom-1336165_640

Tie sú hitom kúpeľňovej architektúry a ponúkané sklenené sprchové zásteny im dodávajú sofistikovaný moderný vzhľad.

Krása a elegancia sú vždy v súlade s jednoduchosťou a modernými riešeniami bez zbytočných rámov a tesnení.

Ponuka je rozmanitá, záverečné riešenie je spoločným výsledkom tímu – Vy, Vaše potreby a predstavy a odborné rady profesionálov.

V závislosti od účelu využitia, rozmeru kúpeľňového priestoru, návykov a potrieb zákazníka, celkovej orientácie interiéru kúpeľne sú Vám k dispozícii viaceré druhy bezpečnostného skla a rôzne možnosti kotvenia sklenenej zásteny. Súkromie a dostatočne vzdušný priestor v kúpeľní Vám zabezpečia číre alebo aj matné sklo, grafosklo alebo pieskovaná potlač. Ponuka dekorácie skla je rozmanitá a určite si podľa Vášho vkusu vyberiete ideálny dizajn.

Pre moderné „walk in sprchy“ je najvhodnejší spôsob ukotvenia priamo do podlahy bez zbytočných rámov a tesnení. Povrchová úprava môže byť doplnená o špeciálnu ochranu voči usádzaniu vodného kameňa, ktorá zároveň zabezpečí plynulé stekanie vody po povrchu skla.

Ak uvažujete nad sklenenou zástenou pre vaňu je to takisto ideálne riešenie – dizajn kúpeľne sa zmení na nepoznanie, dostatok svetla a elegancia steny Vás milo prekvapia.

architecture-4752275_640

Sklo je prvok, ktorý ladí všade, vytvára dokonalé svetlo a umocňuje ľahkosť priestoru.