Symbol luxusu – kožená peňaženka

Kožené kabelky, opasky, doplnky, peňaženky – stále diskutovaná téma nielen žien ale aj mužov. Samozrejme, že ich nikdy nie je dosť, neustále je potrebná zmena, nové trendy nás vyzývajú k neustálej obmene.

Ale vždy ostáva nemenná hodnota – kvalita a životnosť kožených výrobkov. Patria k nim aj kožené peňaženky, ktoré sú vždy unikátnym kúskom. Štýl modernej ženy, ale aj muža charakterizujú aj jeho doplnky. Kvalitne spracovaná koža vyjadruje už na prvý pohľad kvalitu, eleganciu a luxus. Aj preto patrí k vyhľadávaným doplnkom žien aj mužov.

high-heel-shoes-4838691_640

Kvalitné kožené peňaženky sú našou súčasťou po dlhé obdobie a neradi sa s nimi lúčime. Preto je výberu kvalitnej koženej peňaženky potrebné venovať istý čas a premyslieť si na čo všetko nám bude slúžiť. V ponuke nájdete širokú ponuku pánskych aj dámskych modelov, pánske ETUE tašky, čašnícke peňaženky ľudovo nazývané buksy, kožené dolárovky ale aj kožené dokladovky. Každá z nich má svoj účel použitia a každá má tomu prispôsobenú vnútornú organizáciu.

Medzi najčastejšie žiadané patria klasické tvary s priestorom na bankovky, mince, zopár dokladov. Aj keď sa z bezpečnostného hľadiska neodporúča mať všetko v jednej peňaženke, od dokladov až po hotovosť, zopár priehradiek na doklady sa vždy zíde.

Ako je dúha nekonečná, taká je aj ponuka kožených peňaženiek – množstvo tvarov, farieb, zapínaní. Klasické uzatváranie s prackou, uzatváranie na zips, preklopené vrchné púzdro s ozdobným uzatváraním, otváranie pomocou ozdobných guľových spôn, uzatváranie na špeciálne cvoky – to všetko sú možnosti v ponuke. Takisto tvary, farby, darčekové balenie vkusne zabalené v ozdobnom púzdre dokonale ladiacom s farbou peňaženky.

purse-420917_640

Všetky majú spoločnú dominantnú vlastnosť – kvalitné vypracovanie, profesionálne šitie, dlhú životnosť a mimoriadne praktickú organizáciu nielen pre mužov, ale dokonca aj pre ženy.

Kvalitné kožené peňaženky v ponuke sú tak dokonalé, až si to neuvedomujeme. A práve v tom je ich rafinovanosť.

Peňaženka je určitým symbolom nášho vkusu a štýlu a veľa o nás napovie a prezradí.