Vaša manikúra o vás hovorí viac ako si myslíte

Nechty a ruky sa nás časom veľmi zničia. Preto by ste nemali zabúdať ruky si pravidelne krémovať, aby boli stále vyživované a hydratované a hlavne, aby dobre vyzerali. Ak si po práci v záhradke všimnete, že za nechtami sa vám nasádzali špina napríklad zemina alebo nejaká tráva hneď máte výčitky svedomia, že vaše nechty už nevyzerajú dobre. Preto mnohé z nás hneď zavolajú svojej kozmetičke a objednajú si u nej termín na manikúru, aby im kozmetička upravila ich nechty.kosmetika.jpg
Kozmetička vám nechty krásne upraví a očisti. Trendom sú aj gélové nechty. Ak nie ste s dĺžkou svojich nechtov spokojná a často sa vám lámu, práve gélové nechty budú na vašich rukách vyzerať skvelo. Ak patríte k tým, ktoré majú radšej prirodzenú krásu a gélové nechty nie sú pre vás veľmi lákavé môžete povedať svojej kozmetičke, aby vám nechty iba upravila a poprípade nalakovala.
Prečo je vlastne dôležité to, ako naše ruky a nechty vyzerajú. Ak pracuje v zamestnaní, kde pracujete s ľuďmi to, ako vyzerajú vaše ruky a nechty vyzerajú je veľmi dôležité. manikůra.jpgAk pracujete napríklad v banke a klientom banky ponúkate rôzne služby a zároveň im dávate podpisovať nejaké papiere, to je moment, kedy si čo najviac všimnú, ako vyzerajú vaše nechty, a ak nevyzerajú upravene, klienti môžu mať pocit, že sa o seba nestaráte a môže im to prísť veľmi odpudzujúce. A preto nabudúce pri návšteve banky si určite vyberú iného pracovníka banky namiesto vás. Avšak nie len pri práci v banke, ale aj v takej gastronómii je dôležité, ako vyzerajú vaše nechty. Ak pracujete ako čašníčka v nejakej kaviarni alebo reštaurácii nezabúdajte na úpravu nechtov. Môže sa stať, že zákazníkovi prinesiete jedlo alebo kávu, a ak si zákazník všimne, že vaše ruky a nechty nie sú upravené, môže mať pocit, že to nie je veľmi hygienické a môže sa na vás u vášho zamestnávateľa sťažovať. Preto nikdy nezabúdajte na úpravu svojich nechtov a rúk.