Svadba ako z rozprávky

Svadby v zime neboli doposiaľ populárne, ale postupom času a s pribúdajúcimi svadobčanmi sa stala populárnou aj svadba v zime. Takéto svadby sa stávajú čoraz obľúbenejšími. Obdobia akými sú jar a leto majú tiež svoje čaro. Ale ak sa chcete trošku odlíšiť a chcete byť originálny, nie je zlé zariskovať.Svadba na jeseň.jpg
Počasie ovplyvniť nevieme
Letný čas sa spája so svadbou pomerne často, ľahké šaty a krásne kvetinky vedia naozaj očariť. Ale v lete treba myslieť aj na to, že teploty môžu byť nepríjemné a je lepšie zostať v interiéri alebo aspoň pod nejakým prístreškom, ktorý nás skryje pred priamym slnečným žiarením.
Kto však nemá rád horúčavy, určite si vyberie z ďalších období, ako je napríklad jeseň. Obdobie akým je jeseň vie byť tiež kúzelné. Všetko krásne hrá svojimi farbami, vzduch je ľahký a svieži. Také teploty ako sú v jeseni sú naozaj príjemné a dokonalé na sobáš. Nemusíte sa obávať, že budete stále mokrý od potu. Kľudne si budete môcť užívať jemný vánok a slniečko, ktoré vykúka spoza oblakov.
Na zimnom období je čarovné to, že nám pani Perinbaba znesie z neba krásnu bielu perinu a dedo Mrázik nám urobí krásne divadlo v podobe cencúľov. Všetko je krásne ako z rozprávky, kde chlad zvíťazil a čaruje zemi. Typické obrady pre zimu sú napríklad na kaštieli. Nevesta sa tak naozaj ocitá v rozprávkovom prostredí a ona je hlavnou postavou ako princezná.Svadba na jar.jpg
Svadobná hostina a oslava
Cez letné dni, ak počasie praje je naozaj zaujímavým prostredím pre hostinu a oslavu exteriér. Príroda by bola veľmi originálnym prostredím. Ak sa bavíme o jeseni a zime, tak hostinu a oslavu je možné výlučne absolvovať v interiéri. Ak však nie ste blúznivci a nechcete riskovať svoje zdravie.
Slávnosť ako je svadba je naozaj krásny zážitok, preto sa nenechajte odradiť počasím, ktoré vám v deň vášho obradu veľmi nevyjde. Nechajte všetko plávať a užívajte si to, veď je to váš veľký deň, ktorý ovplyvní váš život.