Päť trikov pre krásu, ktoré používajú aj supermodelky

1. Správna výživa je neoddeliteľnou súčasťou krásy.
Či sa nám to páči alebo nie, to, ako sa stravujeme sa odráža na našom zovňajšku. A to nie len na hmotnosti, ale aj na stave pokožky, nechtov a vlasov. Príjem zdravých tukov, ktorých zdrojom je napríklad avokádo,chia semiačka, losos alebo orechy sa pozitívne prejaví na stave Vašej pleti.Krásna blond modelka.jpg

2. Používanie viacúčelových make up produktov.
Jemne tónovaný balzam na pery, ktorý môžete použiť aj ako lícenku, alebo klasický balzam na pery, ktorý môžete použiť ako highlighter na lícne kosti, alebo na skrotenie neposlušného obočia Vám ušetria čas aj miesto v kabelke.

3. Kocka ľadu ako pomocník ku krásnej pleti.
Ak máte ráno opuchnutú tvár a vačky pod očami, ako prvú pomoc môžete použiť pár kociek ľadu obalených v tenkom uteráku, kuse látky alebo čistom bavlnenom tričku. Preberie Vás to, zmierni opuch aj začervenanie a zmenší póry. Pozor! Ľad rozhodne neaplikujte priamo na pokožku.

4. Púder pre krajšie riasy.
Ak nemáte chuť investovať do dvojkrokových riaseniek, ktoré Vám riasy predĺžia pomocou špeciálnych vlákien, vyskúšajte tento trik. Po nanesení jednej vrstvy klasickej riasenky na riasy aplikujte prstom alebo štetčekom trochu púdru. Potom naneste ďalšiu vrstvu riasenky ako obyčajne. Púder Vaše riasy obalí a dodá im objem bez toho, aby ich zaťažil alebo zlepil a vyhnete sa tak nepeknému efektu pavúčich nožiek.
Modelka žena kvety.jpg
5. Pohrajte sa s tieňmi.
Kontúrovanie je v súčasnosti veľkým hitom. Nemusíte však Vašu tvár výrazne kontúrovať ako to robí Kim Kardashian, postačí Vám jemný bronzer alebo tuhá kontúrovacia tyčinka. Aby Vaša tvár pôsobila štíhlejšie, úplne stačí bronzer jemne naniesť tesne pod lícne kosti, na hranu čeľuste a na spánky. Pamätajte však, že menej je v tomto prípade rozhodne viac. Príliš veľa bronzeru by Vašej tvári dodal fľakatý, takmer “špinavý vzhľad“.