Povedzte ÁNO!

Plánovanie svadby nie je žiadna brnkačka a malo by sa s ním začať dostatočne v predstihu. Zatiaľ čo niektoré veci si viete zabezpečiť aj svojpomocne, fotograf, kapela či starejší by sa mali zajednať aj rok popredu.

Ostatné veci ostanú na vašich pleciach a zabezpečiť ich viete kedykoľvek. Svadba je veľký deň a vyžaduje si veľké prípravy. Výber šiat a doplnkov, výber hostí, menu a výzdoby. Kým začnete plánovať svadbu, mali by ste mať stanovený aspoň orientačný rozpočet. Podľa neho sa môžete rozhodovať pre kúpu rôznych vecí a zariadenie programu.

svadobné obrúčky

Ak máte všetko podstatné zariadené, mali by ste sa pustiť do tých príjemných maličkostí. Veľmi dôležité, aj keď často krát nedocenené sú svadobné tlačoviny. Čo to znamená? Prišla vám domov pozvánka k svadobnému stolu a oznámenie o svadbe? Všimli ste si pri výslužkách etikety na víne s menami svadobčanov? Pri príchode na svadbu ste svoje meno hľadali na zozname hostí? Alebo po zasadnutí ste čítali menu, ktoré bude podávané? To všetko sú svadobné tlačoviny a je potrebné na ne nezabudnúť. Práve tie dotvárajú celú atmosféru svadby. Už od prvého momentu je potrebné dať hosťom pocítiť v akom duchu bude vaša svadba prebiehať. Preto by ste mali všetko ladiť do jedného tónu a vybrať si tému, ktorá vás charakterizuje. Svadobné oznámenia sú v rôznom štýle. Či preferujete jednoduchý štýl alebo niečo originálne a výstižné, tieto drobnosti na svadbu Graphicsoul vyčaria tú správnu atmosféru. Nezabudnite ani na obálky, prípadne nálepky, ktorými oznámenia zdokonalíte. Veľkým hitom je posledné roky svadobná ŠPZ. Ide o originálny nápad, ktorý vyčarí úsmev na tvári okoloidúcim aj hosťom.

novomanželia

Teraz vám už nič nebráni povedať ÁNO a užiť si váš vysnívaný svadobný deň. Svadba nie je o materiálnych veciach, ale o ľuďoch, s ktorými tento veľký deň prežívame. Aj napriek tomu, by sme mali urobiť všetko čo je v našich silách a možnostiach, aby to bol pre všetkých nezabudnuteľný večer.