Nepodceňujte začiatky

Preto by ste pri vybavovaní priestor mali začínať už od podlahy. Tá by mala byť skutočne veľmi odolná, pretože ponesie váhu všetkých strojov a tiež vašich inovácií.

Hlavnú úlohu by pre vás mala hrať odolnosť a dlhá životnosť. Dôležitá je aj kvalitná a rýchla pokládka spolu s prípadnou renováciou.

archiv

Práve tieto vlastnosti potrebujte pre priemyselné haly, sklady alebo sa tento typ podláh využíva tiež veľa vo farmácii, kde sa používajú niekedy veľmi agresívne látky, s ktorými si taký povrch dokáže dobre poradiť.
Povrchy pre najväčšiu záťaž si môžete vyberať napríklad tu:.

Vysoko odolný materiál je plne homogénny zo 100% PVC.
Konštrukcia zo spodnej strany je navrhnutá ako plná, preto je výhodná práve pre priestory, ku je prítomná vysoká záťaž vďaka manipulačnej technike, ako sú vysokozdvižné alebo elektrické paletové vozíky. Nevadí jej voda, tlmí zvuky a navyše sa nemusíte báť ani pošmyknutia.

Nesporné výhody

vNemusíte vôbec riešiť podklad a pritom je pokládka jednoduchá a veľmi rýchla.
vTieto podlahy majú veľmi odolný systém zámkov, zvukový, tepelný a vibračný izolant.

vVeľmi ma potešila napríklad záruka až 12 rokov. Človek by skoro neveril, že môže podlaha vydržať až tak dlho a pritom ešte dobre vyzerať.
vNemusíte sa báť ani žiadnych plesní, pretože povrchy Foterlock sú vybavené systémom proti vlhkosti Air Flow.

vNavyše majú stály rozmer a sú veľmi odolné voči oteru.
vAk máte cit pre dizajn a farby, poteší vás práve široká škála, ktorú máte k dispozícii. Môžete si vytvárať svoje vlastné vzory a cesty.
vVďaka tomu, že vás nečaká žiadne lepenie, ušetríte až 10% na vašich nákladoch.
vA zároveň vďaka kvalite materiálu nebudete potrebovať ani žiadne opravy a ak áno, stačí renovovať len vybrané jednotlivé kusy.
vAko najväčší prednosť by som uviedla ekologickosť, na ktorú sa v dnešnej dobe kladie najväčší dôraz.

sklad
Tak čo, presvedčili sme aj vás?

Nakupovať sa dá po internete z pohodlia domova alebo skúste navštíviť podnikové predajne, kde vám vymyslia riešenie na mieru. Spokojnosť zákazníka je vždy na prvom mieste.