Nezařazené

Veci, ktoré ste o Instagrame nevedeli

Aj keď ste na Instagrame každý deň, tak ako väčšina ľudí, s veľkou pravdepodobnosťou neviete o tejto stránke všetko. Od najlajkovanejších fotiek po to koľko sa dá na jednom príspevku zarobiť.
Twitter stráca paru a Instagram sa stáva čím ďalej tým viac populárny. Jedny z najpopulárnejších účtov získavajú každú hodinu toľko followerov, koľko obyčajný účet nedosiahne za celý rok. Instagram nie je len o pekných fotkách ale hlavne o jeho používateľoch a rôznych veciach pod povrchom.

student

Ak by som chcela začať menovať každú jednu vec, tak by som nad tým strávila veľmi veľa času a pravdupovediac ani neviem kde mám začať. Ale vďaka tomuto krátkemu zoznamu budete môcť aj svojim rodičom ukázať ako populárny Instagram naozaj je.

1.Za menej ako 6 rokov sa na Instagram pridalo viac ako 30 miliárd fotiek. Aplikácia vznikla v roku 2010 a odvety sa stala prvým miestom kam ľudia uverejňujú svoje fotky.

2.Už viac ako 24% Američanov je aktívnych na Instagrame.

3.Najpopulárnejšou destináciou na Instagrame je Time Square v New Yorku. Paríž, Eiffelova veža, Londýnsky Tower Bridge a Los Angeles dotvárajú päticu najoznačovanejších miest.

4. Všetko sa toči okolo #lásky. Keď sa dostaneme k téme hashtagov tak na Instagrame vedie láska, ďalšie veľmi obľúbené hashtagy sú #zlaté, #tbt, #ja, #nádherné a #zábava.

mobil

5.Instagram je neuveriteľne populárny v Amerike ale veľmi rýchlo si získal srdce používateľov z celého sveta. Okolo 70% jeho používateľov pochádza z iných krajín ako USA.

6. Každý deň na túto sieť pribudne 70 miliónov fotiek. To znamená, že každú hodiny pribudnú 3 milióny fotiek a každú minútu 50 tisíc.

7.Vyzerá to tak, že ľudia sú prilepení k svojim obrazovkám, a Instagram má na tom veľký podiel. Až 60% používateľov skontroluje Instagram raz denne a viac ako 30% viac ako 2 krát. Len 10% tma chodí raz za pár týždňov.
8.Neuveriteľných 96% najpredávanejších módnych značiek používa Instagram. Táto forma asimilácie je neuveriteľná, hlavne keď sa to týka sociálnych médií. Neplatí to však len pre oblečenie až 85% najlepších značiek ho používa tiež.

9. Taylor Swift je medzi top 10 najsledovanejších ľudí na Instagrame, ale jej mačka je tiež celkom obľúbená. Hoci jej mačka nemá svoj vlastný účet, ako má mnoho známych maznáčikov, tak fotky Meredith patria medzi veľmi obľúbené.

10. Product placement – vlastne značí platenú reklamu. Teda používatelia propagujú nejaký produkt za ktorý dostanú určitú sumu peňazí. Títo používatelia môžu zarobiť aj viac ako 300 000 euro za jeden príspevok.