Manikúra je dnes in

Nechty sú pokladom každej ženy tak, ako vlasy. Módne trendy v oblasti manikúry sú naozaj nevyspytateľné. Aké máte vy? Francúzska manikúra je najlepšia voľba!

Manikúra je dnes in

 

Každá žena si potrpí na to, aby mala čisté a upravené nechty. V dnešnej dobe existuje nespočetné množstvo prípravkov na to, aby nechty žien boli ošetrené a krásne. V obchodoch je možné zakúpiť aj laky, ktoré majú vo svojej konzistencii vitamín, ktorý potrebujú nechty. Ako sme už spomínali v úvode francúzska manikúra nikdy nezanikne je to proste jedna z najžiadanejších manikúr. V podstate sa hodí na každý deň. Je jemná a krásne ladí či už k oblečeniu alebo pôsobí dojmom, že žena sa o seba dostatočne stará. Respektíve dbá o svoj vonkajší vzhľad. 

people-2587157_1920

Dokonalý tvar nechtu

Sú rôzne typy nechtov, ktoré si žena vyberie a nechá upraviť či už odborníkom alebo si ich upraví sama- nie je to žiadna dráma. Zvládne to každá jedna stačí pilník a fantázia. Nie jedna žena si kladie otázku, prečo sa jej lámu nechty ? Je to hlavne z toho dôvodu, že ak žena v domácnosti nemá zrovna dom, ktorý ovládajú viac menej roboti, nemá inú šancu len všetko robiť ručne a to napríklad ak zrovna nemá umývačku riadu- nezostáva jej nič iné iba vziať hubku na riad pustiť kohútik s teplou vodou a hurá pustiť sa do ručného umývania riadu. Počas mytia sa nechty premočia a stanú sa veľmi ohybnými a začnú sa lámať. Toto sa môže stáť pri akomkoľvek styku s teplou vodou a prídavkom saponátov, ktoré máme na trhu nespočetné množstvo na rôzne typy využitia. Každý jeden saponát obsahuje látky, ktoré škodia nie len nechtom, ale aj pokožke ženy.

nail-polish-2112358_1920

Krásne nechty 

Tak ako sa my muži staráme o to, aby sme boli fešáci, tak isto sa ženy starajú o seba a nechty nie sú výnimkou! Samozrejme upravené nechty sú pekné aj bez použitia laku. Lak na nechty však nemusia ženy pokladať ako skrášľovací prostriedok, lak totiž poskytuje nechtom určitú ochranu. Ak si chce dáma zachovať zdravé a krásne nechty, mala by dbať nad dostatočnou starostlivosťou. Nechty lakom nezakryjú, ak nie sú upravené- to snáď vedia.