Nezařazené

Luxusný smartphon


Ak hľadáte smartphon ktorý je luxusnejší, ste na správnom mieste. XiaoMi ponúka smartphon ktorý bude mať keramické 18 karátové zlato za skvelú cenu . Toto sú jeho parametre.
.
o   Ako každý smartphon tak aj tento nám ponúkne procesor Snapdragon 835. Telo XiaoMi MI6 tvorí zlato sklo za zadnej strany a kovové časti ktoré držia celý smartphon po kope. Displej má IPS  5,15 palcoví FullHD displej. Pod displejom nájdeme tiež aj presnú čítačku odtlačkov ktorá môže slúžiť ako aj multitasking. Aby celý smartphon šliapal bez záväzkov , dostal operačnú pamäť RAM 6 GB s úložným priestorom 64 alebo 128 GB úložiskom. A o cely chod zariadenia sa postará operačný systém Android 7.1 s nadstavbou MiUI aj s podporou Slovenského a Českého jazyka.
chytrý telefon

 
o   V zadu nájdeme 12 Mpx fotoaparátom s funkciou  4-our násobnou optickou stabilizáciou obrazu a dvoj násobným optickým zoomom.
Batéria má kapacitu 3350 MAh s Usb konektorom tipu C a nepodporuje konektor na slúchadla čiže na  pripojenie slúchadiel stačí len pripojiť redukciu do USB-c konektorom a môžete si na plno užiť počúvanie hudby , a aj funkcia na ovládanie spotrebičov nebude žiadna novinka . Smartphon si môžete objednať priamo z Činí za 318 eur ak si ho stihnete zakúpiť v zľave, inak oficiálne smartphon sa bude predávať okolo 360 eur .
telefon a hrad

Ak chcete teda smartphon v tejto cene mali by ste sa poponáhľať. Zľava totiž platí len prvých 16 stých ktorý si objednajú tento smartphon. Pri objednávke je ešte potrebný zadať kód , pri ktorom si zľavu uplatníte.
 
telefon Samsung
Ø  Uhol pohľadu
Tento smartphon nie je nič pre mňa. Áno priznávam sa som náročnú používateľ ale telefón z 18 karátové zlatom mi nie je moc po chuti. Stačí mi aj obyčajný smartphon ktorú má trochu lepšie 3 základné parametre , teda foťák , batéria a výkon. Dizajnovo môže byť pekný , ale mať smartphon z 18 karátové sklom je už prepych  za 318 eur . Obrázky sú len ilustračné (Miki).