Nezařazené

Ako nainštalovať aplikáciu, ktorú nemôžete nájsť v obchode Play

Povedzme napríklad, že hľadáte aplikáciu, ktorá nie je dostupná vo vašej krajine. Alebo možno túžite vyskúšať novo oznámenú aktualizáciu aplikácie, ktorá ešte nie je pre vás. Možno by ste dokonca chceli nájsť staršiu verziu aplikácie, ak sa ukáže, že nedávna aktualizácia je problematická.

android.png

Tu je návod, ako začať:

  • Po prvé, rýchle varovanie: všeobecne povedané, je najlepšie obmedziť vašu aplikáciu sťahovania aktivity na Play Store čo najviac. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, Android robí v skutočnosti skenovanie aplikácie stiahnuté zo zdrojov tretích strán (a má od roku 2013 ), ale vrstvy ochrany sú zo svojej podstaty menej dôkladné mimo virtuálnych stien v Obchode Play svoje. V dôsledku toho vaše šance na stretnutie s niečím tienistým sú výrazne vyššie, keď sa vydáte von do voľnej prírody.
  • Takže používajte zdroje tretích strán iba podľa potreby – a len vtedy, keď ste si istí, že sťahujete z niekoho, čo je dôveryhodné.

 
Vyhľadanie a prevzatie aplikácie:

  • Otvorte APKMirror.com v prehliadači svojho telefónu. Početné neoficiálne trhy aplikácií existujú, ale toto je prevádzkované tými istými ľuďmi, ktorí prevádzkujú blog. Overuje všetky aplikácie, aby sa ubezpečil, že sú legitímne, nemodifikované súbory podpísané príslušnými stranami, a publikuje iba dôveryhodné aplikácie od známych vývojárov systému. Mimo Play Store, to je rovnako seriózne, ako sa dostane.
  • Prejdite kolekciu stránok alebo použite vyhľadávacie pole v hornej časti a vyhľadajte a vyberte požadovanú aplikáciu.
  • Ak má aplikácia k dispozícii viacero verzií, zobrazia sa podľa čísla verzie a dátumu vydania. Klepnite na požadovanú verziu a potom klepnite na názov súboru (pod hlavičkou „Download“) a kliknite na červené tlačidlo „Download APK“ v spodnej časti nasledujúcej stránky.
  • Telefón vás upozorní na riziká spojené s inštaláciou neznámych aplikácií a vyzve vás na autorizáciu preberania. Pokračujte klepnutím na tlačidlo „OK“.

 technologie.jpg
Inštalácia aplikácie?

  • V paneli s upozorneniami nájdete potvrdenie o dokončení prevzatia. Klepnutím na oznámenie spustíte inštaláciu.
  • Váš telefón vás vyzve, aby ste povolili inštaláciu neznámych aplikácií – buď na úrovni celého systému, ak používate staršiu verziu systému Android, alebo len pre prehliadač, ak používate systém Android 8.0 (Oreo) alebo vyšší. , Kliknite na odkaz „Nastavenia“ v tomto okne a potom aktivujte prepínač na obrazovke, ktorá sa objaví.
  • Stlačte tlačidlo Späť a zobrazí sa výzva na potvrdenie, že chcete aplikáciu nainštalovať buď novú, alebo aktualizovanú, ak už aplikáciu máte. Kliknite na položku Inštalovať.
  • Po dokončení inštalácie sa zobrazí obrazovka s potvrdením. Aplikáciu môžete otvoriť z tejto obrazovky alebo nájsť jej ikonu v zásuvke aplikácií.